AKS Beskid Andrychów
AKTUALNOŚCI

 «    77    78    79    80    81    » 

Grzegorz Sroka, 2009-02-07

Czy Kamil Wójcik (pierwszy z lewej) zasili drużynę Beskidu?

W przerwie zimowej klub planuje związać się z zawodnikiem, a może nawet dwoma zawodnikami z zewnątrz, którzy mieliby wnieść coś nowego do zespołu. Od dłuższego czasu przebywa na testach 27-letni napastnik Mateusz Płonka, który występował ostatnio w czwartoligowym LKS Czaniec. Kilka dni temu dołączył do zespołu młody stoper z drugoligowego GKS Tychy - Kamil Wójcik (na fot. pierwszy z lewej). Zwrócił on uwagę szkoleniowca podczas turnieju halowego, który został rozegrany w styczniu w Andrychowie. Również sam zawodnik z chęcią przystał na propozycję sprawdzenia się w Beskidzie, doceniając świetną atmosferę wokół klubu, która była wyraźnie widoczna w czasie styczniowej imprezy. Póki co, rosły defensor przebywa w Andrychowie na testach. Klub z Tychów dał mu zielone światło.


Grzegorz Sroka, 2009-02-06


W sobotę 7 lutego piłkarze Beskidu zmierzą się na sztucznej murawie w Bytomiu z miejscową Polonią ME. Będzie to już czwarty w tym roku sparing andrychowian na dużym boisku. Do tej pory podopieczni Mirosława Kmiecia odnieśli jedno zwycięstwo (z Halnym Andrychów) i dwie porażki (z Koroną Kielce i Wisłą Kraków ME). Obecnie Beskidowcy pracują na obozie dochodzeniowym, w czasie którego treningi odbywają się trzy razy dziennie.
Test-mecz w Bytomiu rozpocznie się o godzinie 12:00.


Grzegorz Sroka, 2009-01-31


W sobotę andrychowianie zmierzyli się na sztucznej murawie w podkrakowskich Skotnikach z zespołem Młodej Ekstraklasy Wisły Kraków. Będący w trakcie wyczerpującego okresu przygotowawczego piłkarze Beskidu, nie zdołali utrzymać korzystnego rezultatu, przegrywając 1:6 (1:2), ale grający trener Mirosław Kmieć jest po tym sparingu zadowolony.


qfl, 2009-01-28


Domeną Grupy Ultras Beskid jest to, że nie stoi w miejscu, tylko stara się ciągle rozwijać. Między innymi w tym celu wydawane są kolejne gadżety z logo klubu. Najnowszymi przedmiotami są kalendarze na rok 2009 i nowość - smycze. Są one przeznaczone dla wszystkich, niezależnie od wieku, czy płci. Na pewno takie przedmioty mogą być oryginalnym prezentem, czy gratką dla kolekcjonerów pamiątek związanych z andrychowskim klubem.


Grzegorz Sroka, 2009-01-24


Po okresie meczów noworocznych i towarzyskich halowych turniejów przyszedł czas na rozpoczęcie poważnych przygotowań przed rundą wiosenną IV ligi. Andrychowianie już w sobotę rozpoczną serię ośmiu meczów sparingowych, w większości z wyżej notowanymi rywalami. Na pierwszy ogień poszła Korona Kielce, która ograła andrychowian 2:5.


Grzegorz Sroka, 2009-01-18

Gdzie znajdzie się miejsce na tak ogromne trofeum?!

Mamy świetne wieści z Wiednia! Piłkarze Beskidu podczas trzeciego już pobytu w stolicy Austrii odnieśli spory sukces. Andrychowianie wygrali halowy turniej piłkarski wiedeńskiej ligi polonijnej. Tryumf świętowali później w jednej z miejscowych dyskotek...

Kilka zdjęć z wyjazdu - kliknij tutaj.


Grzegorz Sroka, 2009-01-10


Dobiegła końca I edycja Beskid Cup. Tryumfatorem okazał się zespół GKS Tychy, który wygrał wszystkie swoje mecze. Druga była Sandecja Nowy Sącz, a na najniższym stopniu podium uplasował się andrychowski Beskid. Czwarte miejsce zajęła GKS Janina Libiąż, a tabelę zamykała Cracovia ME. W sobotę najważniejsza była jednak osoba Łukasza Tomy ("Bacy"), dla którego ten charytatywny turniej zorganizowano.

Album zdjęć z turnieju - kliknij tutaj.


Grzegorz Sroka, 2009-01-03

K. Kokoszka (w środku) to teraz łakomy kąsek na rynku transferowym

Trzydziestojednoletni obrońca/rozgrywający/napastnik Krzysztof Kokoszka od 1 stycznia nie jest już piłkarzem Beskidu. Klub za porozumieniem stron rozwiązał z nim umowę. - Odejście Krzyśka jest dla mnie bolesne - mówi grający trener Beskidu Mirosław Kmieć.


Grzegorz Sroka, 2009-01-03

W najbliższą sobotę (10 stycznia) na hali przy Gimnazjum nr 1 w Andrychowie zostanie rozegrany turniej charytatywny "Gramy dla Bacy". Udział wezmą: Cracovia ME, Sandecja Nowy Sącz, GKS Tychy, Janina Libiąż, Beskid Andrychów. Rozegrany zostanie również mecz "Przyjaciele Bacy" (prawdopodobnie Tomasz Moskała, Igor Kozioł, Łukasz Błasiak i inni) kontra oldboje Beskidu. Turniej rozpocznie się prezentacją drużyn, która odbędzie się o 9:15. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

W rozwinięciu wiadomości szczegółowy program imprezy


sroka, 2009-01-01


Nie jest niczym przyjemnym spędzenie dwóch godzin na przewiewnym obiekcie andrychowskiego Beskidu kilka godzin po powrocie z sylwestrowego balu przy temperaturze oscylującej w granicach minus pięciu stopni. Tradycja jest jednak tradycją i w południe 1 stycznia 2009 roku ekipy Beskidu i Halnego wybiegły na ośnieżoną murawę po raz trzeci, by piłkarsko przywitać Nowy Rok.
Biało-czerwoni ograli swoich rywali zza miedzy 6:1 (2:0), a pierwszą bramkę dla Beskidu w 2009 roku zdobył w 23. minucie meczu szesnastoletni Michał Adamus.

Beskid: Felsch - Kuczaj, J. Adamus, Błachut, Kukuła - Panek, Kmieć, Sobala, Chowaniec - Fryś, M. Adamus oraz Stuglik, Syty.
W galerii obejrzeć można porcję zdjęć z meczu noworocznego


 «    77    78    79    80    81    » 

WYNIKI SPOTKAŃ
Hutnik Nowa Huta

3:2

Beskid Andrychów
Hutnik Nowa Huta Beskid Andrychów

relacja     terminarz

Hutnik Nowa Huta   3:2   Beskid Andrychów

NAJBLIŻSZE
Brak ostatniego spotkania
1970-01-01 01:00


TABELA LIGOWA
OSTATNIA GALERIA
SPONSORZY KLUBU
http://bsandrychow.pl
http://www.techsterowniki.pl/
http://www.pawbol.pl
http://www.czarnygron.pl/
http://www.kama-andrychow.com/
http://www.parkhotellyson.pl/
http://www.ogniochron.eu
http://www.zwik.andrychow.pl/
http://www.andrychow.eu
http://www.puhjurczak.ig.pl/
SPONSOR STRONY

SPONSORZY

Grupa wspierająca VIP

';
http://bsandrychow.pl
http://www.techsterowniki.pl/
http://www.pawbol.pl
http://www.czarnygron.pl/
http://www.kama-andrychow.com/
http://www.parkhotellyson.pl/
http://www.ogniochron.eu
http://www.zwik.andrychow.pl/
http://www.andrychow.eu
http://www.puhjurczak.ig.pl/