AKS Beskid Andrychów
AKTUALNOŚCI

 «    77    78    79    80    81    » 

Grzegorz Sroka, 2009-01-10


Dobiegła końca I edycja Beskid Cup. Tryumfatorem okazał się zespół GKS Tychy, który wygrał wszystkie swoje mecze. Druga była Sandecja Nowy Sącz, a na najniższym stopniu podium uplasował się andrychowski Beskid. Czwarte miejsce zajęła GKS Janina Libiąż, a tabelę zamykała Cracovia ME. W sobotę najważniejsza była jednak osoba Łukasza Tomy ("Bacy"), dla którego ten charytatywny turniej zorganizowano.

Album zdjęć z turnieju - kliknij tutaj.


Grzegorz Sroka, 2009-01-03

K. Kokoszka (w środku) to teraz łakomy kąsek na rynku transferowym

Trzydziestojednoletni obrońca/rozgrywający/napastnik Krzysztof Kokoszka od 1 stycznia nie jest już piłkarzem Beskidu. Klub za porozumieniem stron rozwiązał z nim umowę. - Odejście Krzyśka jest dla mnie bolesne - mówi grający trener Beskidu Mirosław Kmieć.


Grzegorz Sroka, 2009-01-03

W najbliższą sobotę (10 stycznia) na hali przy Gimnazjum nr 1 w Andrychowie zostanie rozegrany turniej charytatywny "Gramy dla Bacy". Udział wezmą: Cracovia ME, Sandecja Nowy Sącz, GKS Tychy, Janina Libiąż, Beskid Andrychów. Rozegrany zostanie również mecz "Przyjaciele Bacy" (prawdopodobnie Tomasz Moskała, Igor Kozioł, Łukasz Błasiak i inni) kontra oldboje Beskidu. Turniej rozpocznie się prezentacją drużyn, która odbędzie się o 9:15. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

W rozwinięciu wiadomości szczegółowy program imprezy


sroka, 2009-01-01


Nie jest niczym przyjemnym spędzenie dwóch godzin na przewiewnym obiekcie andrychowskiego Beskidu kilka godzin po powrocie z sylwestrowego balu przy temperaturze oscylującej w granicach minus pięciu stopni. Tradycja jest jednak tradycją i w południe 1 stycznia 2009 roku ekipy Beskidu i Halnego wybiegły na ośnieżoną murawę po raz trzeci, by piłkarsko przywitać Nowy Rok.
Biało-czerwoni ograli swoich rywali zza miedzy 6:1 (2:0), a pierwszą bramkę dla Beskidu w 2009 roku zdobył w 23. minucie meczu szesnastoletni Michał Adamus.

Beskid: Felsch - Kuczaj, J. Adamus, Błachut, Kukuła - Panek, Kmieć, Sobala, Chowaniec - Fryś, M. Adamus oraz Stuglik, Syty.
W galerii obejrzeć można porcję zdjęć z meczu noworocznego


sroka, 2008-12-29


Zgodnie z zapoczątkowaną przed dwoma laty tradycją, w samo południe 1 stycznia Beskid rozegra mecz z Halnym Andrychów. Spotkanie odbędzie się na stadionie przy ul. Kościuszki 1. Przed dwoma laty (na obiekcie Halnego) Beskid wygrał 6:1. Rok temu czwartoligowcy ograli rywali 9:0.


sroka, 2008-12-26


Kiedy tuż obok stadionu miejskiego pełną parą idą prace nad budową zespołu basenów otwartych, również sam obiekt przy Kościuszki zaczyna podlegać modernizacji. Kilkanaście dni temu rozpoczęto przebudowę ogrodzenia. Rozpoczęto od strony osiedla na ul. Kościuszki. Walące się, stare, betonowe ogrodzenie wymieniane jest na zupełnie nowe - wyższe i bardziej estetyczne.
Równolegle trwają prace ogrodzeniowe na położonym kilka kroków dalej obiekcie przy ul. Dąbrowskiego. Już latem otwarty zostanie tam kompleks treningowy, którego gospodarzami są Beskid i Halny Andrychów. Składał się będzie z dwóch boisk. Rozważa się również możliwość wybudowania tam sztucznej murawy o wymiarach 60 na 30 metrów.


Grzegorz Sroka/Nowiny Andrychowskie, 2008-12-21


- To, co zrobili z pomysłu organizacji Klubu Stu panowie Piotr Mazgaj z Mieczysławem Studniarzem, przeszło moje najśmielsze oczekiwania - mówi Mirosław Kmieć - grający trener, członek zarządu Beskidu oraz członek działającego przy nim Klubu Stu, który podrzucił ten pomysł na finansowe wsparcie Beskidu. Po roku działalności można stwierdzić z całą pewnością, że pomysł trafił na podatny grunt. Rozmach z jakim działają organizatorzy Klubu Stu przy AKS Beskid jest niesamowity. Końcem listopada w Park Hotelu Łysoń zorganizowany został bal, na którym bawiło się ponad 100 osób. Wszyscy z Beskidem w sercu.

Galeria zdjęć z imprezy - kliknij tutaj!


Grzegorz Sroka, 2008-12-21


- Ten rok zaczynaliśmy ciężko, ale kończymy go dobrze - mówił na wigilijnym spotkaniu klubowym prezes AKS Beskid Fryderyk Walaszek. Burzliwe były to miesiące. Andrychowska piłka została zrewolucjonizowana. Zaangażowało się w nią ponad stu wspaniałych ludzi, którym dobro Beskidu leży na sercu. W jeden z grudniowych wieczorów w restauracji Adria zorganizowana została wigilia dla piłkarzy i członków zarządu. Uświetniło ją uczestnictwo władz miejskich w osobach burmistrza Jana Pietrasa i przewodniczącego Rady Miejskiej Krzysztofa Kubienia. Obecnym błogosławił ksiądz prałat Stanisław Czernik, proboszcz parafii pw. św. Macieja.

Galeria zdjęć z wigilii klubowej - kliknij tutaj!


sroka, 2008-12-18


Miła niespodzianka czekała na najmłodszych piłkarzy andrychowskiego Beskidu w chłodny, grudniowy wieczór. Kilkudziesięciu chłopców obdarowanych zostało futbolowymi prezentami.

Kilka zdjęć z imprezy - klik.


Grzegorz Sroka, 2008-12-11


Właśnie mija rok od powołania do życia Andrychowskiego Klubu Sportowego Beskid. Stał się on spadkobiercą blisko dziewięćdziesięcioletniej tradycji KS Beskid. Ostatnie miesiące to okres niezwykle ważny dla rozwoju piłki nożnej w Andrychowie. Zaangażowali się w nią prawdziwi ludzie sukcesu. Pod ich opieką klub odradza się i zaczyna nawiązywać do czasów swojej świetności, walcząc o awans do III ligi.


 «    77    78    79    80    81    » 

WYNIKI SPOTKAŃ
Brak ostatniego spotkania


NAJBLIŻSZE
Beskid Andrychów

VS

Wolania Wola Rzędzińska
Beskid Andrychów Wolania Wola Rzędzińska
2015-08-08 17:30

Beskid Andrychów   -   Wolania Wola Rzędzińska

TABELA LIGOWA
OSTATNIA GALERIA
SPONSORZY KLUBU
http://bsandrychow.pl
http://www.techsterowniki.pl/
http://www.pawbol.pl
http://www.czarnygron.pl/
http://www.kama-andrychow.com/
http://www.parkhotellyson.pl/
http://www.ogniochron.eu
http://www.zwik.andrychow.pl/
http://www.andrychow.eu
http://www.puhjurczak.ig.pl/
SPONSOR STRONY

SPONSORZY

Grupa wspierająca VIP

';
http://bsandrychow.pl
http://www.techsterowniki.pl/
http://www.pawbol.pl
http://www.czarnygron.pl/
http://www.kama-andrychow.com/
http://www.parkhotellyson.pl/
http://www.ogniochron.eu
http://www.zwik.andrychow.pl/
http://www.andrychow.eu
http://www.puhjurczak.ig.pl/