AKTUALNOŚCI

 «    77    78    79    80    81    » 

sroka, 2008-11-20


Trzej panowie "M": Marcin, Mateusz i Marek - to oni przekonali się na własnej skórze, że na piłce nożnej można zarobić. I to prosto sprzed komputera!
Przed kilkunastoma dniami zakończona została runda jesienna IV ligi małopolskiej oraz Ligi Typerów AKSBeskid.pl. Najlepsi gracze zostali sowicie nagrodzeni przez naszego sponsora - serwis Futbolowo.pl.
Mistrzów jesieni zapytaliśmy o ich receptę na sukces...


sroka, 2008-11-19


Sparing: Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów 2:1 (0:1)
Choć pozornie wynik może być mylący, andrychowianie rozegrali rewelacyjne spotkanie. Kluczowa była pierwsza połowa, w której oba zespoły zagrały najsilniejszymi jedenastkami. Beskid na tle drugoligowca zaprezentował pewną, dojrzałą piłkę, potrafiąc zepchnąć wyżej notowanych rywali do obrony.


sroka, 2008-11-18


Prezes Stalmark-Burzy Roczyny - pan Zygmunt Mizera - za pośrednictwem naszego serwisu pragnie serdecznie zaprosić wszystkich członków AKS Beskid, kibiców oraz sympatyków piłki nożnej na mecz Stalmark-Burzy z pierwszoligowym GKS Jastrzębie, który zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę, 23 listopada, od godziny 13:30 na stadionie w Roczynach.


sroka, 2008-11-15


Choć czwartoligowe rozgrywki rundy jesiennej dobiegły już końca, andrychowianie nie zapadają w zimowy sen. Już w najbliższą sobotę, 22 listopada od godziny 13:00 Beskid zagra w półfinale okręgowego Pucharu Polski. Przeciwnikiem będzie Halniak Maków Podhalański, czyli ta sama drużyna, która stawiała czoła andrychowianom w zeszłorocznym półfinale. W drugim meczu półfinałowym (16.11.08,13:00) wadowicka Skawa zmierzy się z Iskrą Klecza Dolna. Finał zostanie rozegrany wiosną.

W pierwszym meczu półfinałowym Skawa Wadowice uległa szóstoligowej Iskrze Klecza 0:2 i odpadła z rozgrywek.

Znamy już również plany sparingowe andrychowskiego czwartoligowca:

19.11.08 17:00 Przebój Wolbrom (na sztucznej nawierzchni Nadwiślana Kraków)
01.01.09 Mecz noworoczny z Halnym Andrychów
10.01.09 Turniej halowy dla Łukasza Tomy ("Bacy") - udział wezmą: Cracovia ME, Kmita Zabierzów, Beskid Andrychów, GKS Janina Libiąż.
17-18.01.09 Turniej w Wiedniu
24.01.09 Korona Kielce
31.01.09 Wisła Kraków ME
07.02.09 Polonia Bytom ME
14.02.09 Ruch Chorzów ME
21.02.09 Sparing w Austrii
28.02.09 Grunwald Ruda Śląska
04.03.09 Górnik Zabrze ME
07.03.09 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska


sroka, 2008-11-13


Współpraca pomiędzy dwoma andrychowskimi klubami piłkarskimi - Beskidem i Halnym - rozwija się w dobrym kierunku. Prezes AKS Beskid Fryderyk Walaszek doszedł do porozumienia z władzami Halnego w sprawie zagospodarowania terenu biało-niebieskich tak, aby korzystać z niego mogły oba kluby. Na obiekcie przy ul. Dąbrowskiego dojdzie zatem do wyraźnych zmian. Powstaną tam dwie murawy, obie zwrócone prostopadle do biegnącej tuż obok szosy. Tym sposobem Beskid zyska wreszcie boisko treningowe, a i Halny będzie mógł bez przeszkód prowadzić swoją działalność.


koofel, 2008-11-13


Dzisiaj w Andrychowie w hali sportowej Gimnazjum nr 1 podziwiać można było znane osoby z telewizji, radia, prasy oraz boisk piłkarskich, które walczyły o trofeum w ósmej już edycji Polish Media Cup. Bezkonkurencyjna okazała się stacja Canal+, niepokonana przez cały dzień trwania zawodów. W finale pokonała 2-1 reprezentację TVN-u. Imprezę zakończyło spotkanie Gwiazd, pomiędzy drużyną składającą się głównie z byłych reprezentantów Polski a zespołem Dziennikarzy. Ci pierwsi odnieśli pewno zwycięstwo, aplikując rywalom pięć goli, a tracąc trzy.

>> galeria zdjęć >>(gs), 2008-11-11


We wtorkowe popołudnie rozegrano ostatni mecz rundy jesiennej sezonu 2008/2009. Liderujący MKS Alwernia podejmowany był przez Poprad Muszyna. Spotkanie zakończyło się rezultatem remisowym (2:2).
Tym samym wszystkie zespoły mają wreszcie równą ilość rozegranych spotkań i na kolejną porcję czwartoligowych emocji poczekamy około 5 miesięcy. Przypominamy, że w naszym serwisie można zapoznać się ze szczegółowymi statystykami poszczególnych zespołów oraz całej IV ligi małopolskiej.
Koniec piłkarskiej jesieni wcale jednak nie oznacza końca emocji. Klub działa dalej, a o jego poczynaniach będziemy informować na bieżąco.


(gs), 2008-11-11


I wszystko jest już jasne. Na półmetku sezonu najlepsi typerzy to:

1. Miszczi - bon o wartości 300 zł na zakupy w salonie sportowym VITASPORT.pl przy ul. Rynek 14 w Andrychowie
2. LeoMessi - bon o wartości 200 zł na zakupy w salonie sportowym VITASPORT.pl przy ul. Rynek 14 w Andrychowie
3. plaszma - bon o wartości 100 zł na zakupy w salonie sportowym VITASPORT.pl przy ul. Rynek 14 w Andrychowie


Nagrodzonej trójce przypominamy, że należy teraz przesłać swoje dane osobowe z odpowiednim dopiskiem na adres e-mail organizatora konkursu. Zaznaczamy przy tym, że niedopełnienie wszystkich niezbędnych formalności jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w zabawie, więc sugerujemy przypomnienie sobie założeń Regulaminu Ligi Typerów (znaleźć go można w dziale "Sektor kibica" lub po kliknięciu w powyższy banner reklamujący Ligę Typerów).

Przypominamy również, że jest to dopiero pierwsza runda naszej zabawy, a nagrody czekają także na trzech najlepszych typerów całego sezonu. Różnice punktowe są minimalne, więc każdy ma szansę na zwycięstwo!


Grzegorz Sroka, 2008-11-08


Nie udało się andrychowianom zamknąć rundy jesiennej kolejnym zwycięstwem na własnym stadionie. Zdziesiątkowana kadra wicelidera nie oparła się podopiecznym Romana Korozy, który na początku rundy w Andrychowie miał już okazję przegrać - 0:2 w roli szkoleniowca MKS-u Trzebinia-Siersza.


koofel, 2008-11-07

Na zakończenie zmagań w rundzie jesiennej Beskid zmierzy się jutro z mającym pięć punktów mniej LKS-em Mogilany. Nasza drużyna już zapewniła sobie drugie miejsce w tabeli przed zimową przerwą, ale warto utrzymać przewagę nad resztą stawki, lub nawet ją powiększyć.


 «    77    78    79    80    81    » 

WYNIKI SPOTKAŃ
Beskid Andrychów

1:0

Wierna Małogoszcz
Beskid Andrychów Wierna Małogoszcz

relacja     terminarz

Beskid Andrychów   1:0   Wierna Małogoszcz

NAJBLIŻSZE
Soła Oświęcim

VS

Beskid Andrychów
Soła Oświęcim Beskid Andrychów
2015-04-29 17:00

Soła Oświęcim   -   Beskid Andrychów

TABELA LIGOWA
OSTATNIA GALERIA
SPONSORZY KLUBU
http://bsandrychow.pl
http://www.techsterowniki.pl/
http://www.pawbol.pl
http://www.kompletplus.pl/
http://www.czarnygron.pl/
http://www.kama-andrychow.com/
http://www.parkhotellyson.pl/
http://www.ogniochron.eu
http://www.zwik.andrychow.pl/
http://www.andrychow.eu
http://www.puhjurczak.ig.pl/
SPONSOR STRONY