AKTUALNOŚCI

 «    77    78    79    80    81    » 

(gs), 2008-11-11


I wszystko jest już jasne. Na półmetku sezonu najlepsi typerzy to:

1. Miszczi - bon o wartości 300 zł na zakupy w salonie sportowym VITASPORT.pl przy ul. Rynek 14 w Andrychowie
2. LeoMessi - bon o wartości 200 zł na zakupy w salonie sportowym VITASPORT.pl przy ul. Rynek 14 w Andrychowie
3. plaszma - bon o wartości 100 zł na zakupy w salonie sportowym VITASPORT.pl przy ul. Rynek 14 w Andrychowie


Nagrodzonej trójce przypominamy, że należy teraz przesłać swoje dane osobowe z odpowiednim dopiskiem na adres e-mail organizatora konkursu. Zaznaczamy przy tym, że niedopełnienie wszystkich niezbędnych formalności jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w zabawie, więc sugerujemy przypomnienie sobie założeń Regulaminu Ligi Typerów (znaleźć go można w dziale "Sektor kibica" lub po kliknięciu w powyższy banner reklamujący Ligę Typerów).

Przypominamy również, że jest to dopiero pierwsza runda naszej zabawy, a nagrody czekają także na trzech najlepszych typerów całego sezonu. Różnice punktowe są minimalne, więc każdy ma szansę na zwycięstwo!


Grzegorz Sroka, 2008-11-08


Nie udało się andrychowianom zamknąć rundy jesiennej kolejnym zwycięstwem na własnym stadionie. Zdziesiątkowana kadra wicelidera nie oparła się podopiecznym Romana Korozy, który na początku rundy w Andrychowie miał już okazję przegrać - 0:2 w roli szkoleniowca MKS-u Trzebinia-Siersza.


koofel, 2008-11-07

Na zakończenie zmagań w rundzie jesiennej Beskid zmierzy się jutro z mającym pięć punktów mniej LKS-em Mogilany. Nasza drużyna już zapewniła sobie drugie miejsce w tabeli przed zimową przerwą, ale warto utrzymać przewagę nad resztą stawki, lub nawet ją powiększyć.


(gs), 2008-11-07


To nasz Andrychów został wybrany na miejsce rozegrania ósmej już edycji Polish Media Cup. 13. listopada najlepsi dziennikarze sportowi w Polsce przywdzieją stroje piłkarskie i na hali przy Gimnazjum nr 1 zmagać się będą o puchar polskich mediów. Zagrają ekipy:
Canal+, TVP Sport, TVN, Super Express, Polska - The Times, Sport, Przegląd Sportowy, Eurosport.
Początek zmagań o godzinie 12:30. O 18:30 zostanie rozegrany mecz gwiazd. Wstęp wolny!

Organizator: Main Events
Sponsor główny: Orange
Sponsor techniczny: Kappa
Partnerzy: Urząd Miejski w Andrychowie, Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy Kocierz, De Lord, Cammedia
PLAKAT - klik


(gs), 2008-11-05


Uwaga typerowicze!
Przed Wami ostatnia kolejka rundy jesiennej. Sytuacja w czubie tabeli jest bardzo napięta. Nikt nie może być jeszcze pewny miejsca na podium. Chcemy jednak przypomnieć o kilku zasadach, które mimo, że są ujęte w Regulaminie, warto wyraźnie podkreślić.
Po pierwsze: w przypadku jednakowej ilości punktów, bierze się pod uwagę liczbę "zwycięstw", czyli poprawnie wytypowanych wyników. Jeżeli i ona jest taka sama, o miejscu w klasyfikacji zadecyduje losowanie.
Po drugie: Ksywki osób, które zajęły premiowane nagrodami miejsca w Lidze Typerów, zostaną ogłoszone w specjalnym newsie, charakteryzującym się zieloną grafiką; dokładnie taką, jaką widzicie, czytając tę wiadomość.
Po trzecie: Osoby wymienione we wspomnianym newsie zobowiązane są wysłać na adres g.sroka@op.pl (uwaga, koniecznie z tego samego adresu, który podały przy rejestracji - w przeciwnym wypadku gracz zostaje zdyskwalifikowany) swoje dane osobowe wraz z dopiskiem:
Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji założeń konkursu "Liga Typerów".

Niedopełnienie którejś z tych formalności będzie równoznaczne z rezygnacją z udziału w Lidze Typerów i nagrodzony zostanie kolejny najwyżej sklasyfikowany gracz.

Przypominamy, że Regulamin Ligi Typerów dostępny jest cały czas na stronie w dziale "Sektor Kibica", po kliknięciu w banner reklamujący Ligę Typerów albo po kliknięciu w ten link.
Powodzenia!


Dziennik Polski, 2008-11-04


Beskid Andrychów wygrał w Wadowicach ze Skawą 1-0 (1-0) nie tylko czwartoligowe derby Podbeskidzia, ale także bój o pozycję wicelidera. Podopieczni Mirosława Kmiecia mają teraz trzy punkty przewagi nad wadowiczanami.


NS, 2008-11-03


Przyszedł czas, by zapoczątkować nową tradycję. Jako, że większość z nas, kibiców, czuje silną tożsamość narodową, identyfikuje się ze swoim ojczystym krajem postanowiliśmy uczcić pamięć poległych podczas I oraz II wojny światowej żołnierzy, którzy przelali krew za Polskę. Pomysł ten narodził się na dzień przed dniem Wszystkich Świętych.


(gs), 2008-11-02Nie ma wątpliwości, który zespół króluje w okolicy. W derbach Podbeskidzia znów górą okazali się andrychowianie, którzy "władcami powiatu" są od kwietnia tego roku, kiedy to ograli Skawę (także na wyjeździe) 2:0, w finale okręgowego Pucharu Polski. W słoneczne popołudnie na wadowickich Błoniach emocji również nie zabrakło. Jak przystało na derby, widzowie, którzy stawili się w liczbie niemal tysiąca, finezyjnej piłki nie obejrzeli. Było mnóstwo walki, zaciętości i (tradycyjnie) wyzwisk pod adresem obu klubów.


Dziennik Polski, 2008-11-01


Nadchodzący piłkarski weekend elektryzuje kibiców na Podbeskidziu. Starcie wadowickiej Skawy z Beskidem Andrychów to nie tylko derby, ale także konfrontacja trzeciej ekipy, podejmującej wicelidera.


koofel, 2008-10-31


Pojedynek wicelidera Beskidu Andrychów z zajmującą trzecie miejsce w tabeli wadowicką Skawą to z pewnością hit 16. kolejki spotkań w IV lidze i największe wydarzenie w rundzie jesiennej. Od 29 października 2005 roku w powiecie niepodzielnie rządzą andrychowianie, kiedy to pokonali wadowiczan 2-0.


 «    77    78    79    80    81    » 

WYNIKI SPOTKAŃ
MKS Trzebinia-Siersza

0:1

Beskid Andrychów
MKS Trzebinia-Siersza Beskid Andrychów

relacja     terminarz

Beskid Andrychów   0:0   Wolania Wola Rzędzińska
Łysica Bodzentyn   0:0   Poprad Muszyna
Granat Skarżysko-Kamienna   1:0   Wierna Małogoszcz
Wisła II Kraków   2:1   Hutnik Nowa Huta
Unia Tarnów   2:2   Wisła Sandomierz
Poroniec Poronin   1:1   Czarni Połaniec
Soła Oświęcim   1:0   MKS Trzebinia-Siersza
KSZO Ostrowiec Świętorzyski   1:1   Korona II Kielce
Garbarnia Kraków   6:1   Partyzant Radoszyce

NAJBLIŻSZE
Brak ostatniego spotkania
1970-01-01 01:00


TABELA LIGOWA
OSTATNIA GALERIA
SPONSORZY KLUBU
http://bsandrychow.pl
http://www.techsterowniki.pl/
http://www.pawbol.pl
http://www.kompletplus.pl/
http://www.czarnygron.pl/
http://www.kama-andrychow.com/
http://www.parkhotellyson.pl/
http://www.ogniochron.eu
http://www.zwik.andrychow.pl/
http://www.andrychow.eu
http://www.puhjurczak.ig.pl/
SPONSOR STRONY