AKTUALNOŚCI

 «    77    78    79    80    81    » 

koofel, 2008-11-07

Na zakończenie zmagań w rundzie jesiennej Beskid zmierzy się jutro z mającym pięć punktów mniej LKS-em Mogilany. Nasza drużyna już zapewniła sobie drugie miejsce w tabeli przed zimową przerwą, ale warto utrzymać przewagę nad resztą stawki, lub nawet ją powiększyć.


(gs), 2008-11-07


To nasz Andrychów został wybrany na miejsce rozegrania ósmej już edycji Polish Media Cup. 13. listopada najlepsi dziennikarze sportowi w Polsce przywdzieją stroje piłkarskie i na hali przy Gimnazjum nr 1 zmagać się będą o puchar polskich mediów. Zagrają ekipy:
Canal+, TVP Sport, TVN, Super Express, Polska - The Times, Sport, Przegląd Sportowy, Eurosport.
Początek zmagań o godzinie 12:30. O 18:30 zostanie rozegrany mecz gwiazd. Wstęp wolny!

Organizator: Main Events
Sponsor główny: Orange
Sponsor techniczny: Kappa
Partnerzy: Urząd Miejski w Andrychowie, Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy Kocierz, De Lord, Cammedia
PLAKAT - klik


(gs), 2008-11-05


Uwaga typerowicze!
Przed Wami ostatnia kolejka rundy jesiennej. Sytuacja w czubie tabeli jest bardzo napięta. Nikt nie może być jeszcze pewny miejsca na podium. Chcemy jednak przypomnieć o kilku zasadach, które mimo, że są ujęte w Regulaminie, warto wyraźnie podkreślić.
Po pierwsze: w przypadku jednakowej ilości punktów, bierze się pod uwagę liczbę "zwycięstw", czyli poprawnie wytypowanych wyników. Jeżeli i ona jest taka sama, o miejscu w klasyfikacji zadecyduje losowanie.
Po drugie: Ksywki osób, które zajęły premiowane nagrodami miejsca w Lidze Typerów, zostaną ogłoszone w specjalnym newsie, charakteryzującym się zieloną grafiką; dokładnie taką, jaką widzicie, czytając tę wiadomość.
Po trzecie: Osoby wymienione we wspomnianym newsie zobowiązane są wysłać na adres g.sroka@op.pl (uwaga, koniecznie z tego samego adresu, który podały przy rejestracji - w przeciwnym wypadku gracz zostaje zdyskwalifikowany) swoje dane osobowe wraz z dopiskiem:
Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji założeń konkursu "Liga Typerów".

Niedopełnienie którejś z tych formalności będzie równoznaczne z rezygnacją z udziału w Lidze Typerów i nagrodzony zostanie kolejny najwyżej sklasyfikowany gracz.

Przypominamy, że Regulamin Ligi Typerów dostępny jest cały czas na stronie w dziale "Sektor Kibica", po kliknięciu w banner reklamujący Ligę Typerów albo po kliknięciu w ten link.
Powodzenia!


Dziennik Polski, 2008-11-04


Beskid Andrychów wygrał w Wadowicach ze Skawą 1-0 (1-0) nie tylko czwartoligowe derby Podbeskidzia, ale także bój o pozycję wicelidera. Podopieczni Mirosława Kmiecia mają teraz trzy punkty przewagi nad wadowiczanami.


NS, 2008-11-03


Przyszedł czas, by zapoczątkować nową tradycję. Jako, że większość z nas, kibiców, czuje silną tożsamość narodową, identyfikuje się ze swoim ojczystym krajem postanowiliśmy uczcić pamięć poległych podczas I oraz II wojny światowej żołnierzy, którzy przelali krew za Polskę. Pomysł ten narodził się na dzień przed dniem Wszystkich Świętych.


(gs), 2008-11-02Nie ma wątpliwości, który zespół króluje w okolicy. W derbach Podbeskidzia znów górą okazali się andrychowianie, którzy "władcami powiatu" są od kwietnia tego roku, kiedy to ograli Skawę (także na wyjeździe) 2:0, w finale okręgowego Pucharu Polski. W słoneczne popołudnie na wadowickich Błoniach emocji również nie zabrakło. Jak przystało na derby, widzowie, którzy stawili się w liczbie niemal tysiąca, finezyjnej piłki nie obejrzeli. Było mnóstwo walki, zaciętości i (tradycyjnie) wyzwisk pod adresem obu klubów.


Dziennik Polski, 2008-11-01


Nadchodzący piłkarski weekend elektryzuje kibiców na Podbeskidziu. Starcie wadowickiej Skawy z Beskidem Andrychów to nie tylko derby, ale także konfrontacja trzeciej ekipy, podejmującej wicelidera.


koofel, 2008-10-31


Pojedynek wicelidera Beskidu Andrychów z zajmującą trzecie miejsce w tabeli wadowicką Skawą to z pewnością hit 16. kolejki spotkań w IV lidze i największe wydarzenie w rundzie jesiennej. Od 29 października 2005 roku w powiecie niepodzielnie rządzą andrychowianie, kiedy to pokonali wadowiczan 2-0.


NS, 2008-10-29


Przed nami najważniejsze spotkanie tej rundy, zarówno pod względem kibicowskim, jak i piłkarskim. Beskidowi przyjdzie w Wadowicach zmierzyć się z miejscową Skawą w walce o pozycję wicelidera tabeli IV ligi. Mecze pomiędzy obiema drużynami już od lat elektryzują fanów obu zespołów. Nie inaczej będzie tym razem.

_________________________________________


Są jeszcze miejsca do zarezerwowania! Opłatę za wyjazd należy uiścić do piątku. Zbiórka na wyjazd odbędzie się pod stadionem o godzinie 11:00. Koniecznie trzeba zabrać ze sobą dowód tożsamości.
Szczegóły na www.aksbeskid.pl/forum

_________________________________________Dziennik Polski, 2008-10-28


ANDRYCHÓW. Historia lubi się powtarzać. Beskid po raz drugi rozgromił rywala, "rozstrzeliwując" go na początku drugiej połowy. Tym razem padło na Limanovię.

Beskid Andrychów wciąż niepokonany na własnym boisku. Tym razem rozgromił beniaminka IV ligi, Limanovię Limanowa 5-2 (0-0), rozstrzygając spotkanie na początku drugiej części, kiedy klasycznego hat tricka w ciągu siedmiu minut zaliczył Dariusz Fryś.


 «    77    78    79    80    81    » 

WYNIKI SPOTKAŃ
MKS Trzebinia-Siersza

0:1

Beskid Andrychów
MKS Trzebinia-Siersza Beskid Andrychów

relacja     terminarz

Beskid Andrychów   0:0   Wolania Wola Rzędzińska
Łysica Bodzentyn   0:0   Poprad Muszyna
Granat Skarżysko-Kamienna   1:0   Wierna Małogoszcz
Wisła II Kraków   2:1   Hutnik Nowa Huta
Unia Tarnów   2:2   Wisła Sandomierz
Poroniec Poronin   1:1   Czarni Połaniec
Soła Oświęcim   1:0   MKS Trzebinia-Siersza
KSZO Ostrowiec Świętorzyski   1:1   Korona II Kielce
Garbarnia Kraków   6:1   Partyzant Radoszyce

NAJBLIŻSZE
Brak ostatniego spotkania
1970-01-01 01:00


TABELA LIGOWA
OSTATNIA GALERIA
SPONSORZY KLUBU
http://bsandrychow.pl
http://www.techsterowniki.pl/
http://www.pawbol.pl
http://www.kompletplus.pl/
http://www.czarnygron.pl/
http://www.kama-andrychow.com/
http://www.parkhotellyson.pl/
http://www.ogniochron.eu
http://www.zwik.andrychow.pl/
http://www.andrychow.eu
http://www.puhjurczak.ig.pl/
SPONSOR STRONY