AKS Beskid Andrychów
AKTUALNOŚCI

 «    77    78    79    80    81    » 

Grzegorz Sroka, 2009-02-12


Piłkarze andrychowskiego Beskidu odnieśli kolejne sparingowe zwycięstwo. Było ono jednak wywalczone z trudem, bo do przerwy podopieczni Mirosława Kmiecia wysoko przegrywali. Ostatecznie starcie z Czarnymi Sosnowiec na sztucznej murawie w Będzinie zakończyło się zwycięstwem czwartoligowców 5:3 (0:3).

Planowany na sobotni poranek sparing z Cracovią ME z powodu obfitych opadów śniegu nie dojdzie jednak do skutku. Andrychowianie mają dwa dni wolnego.


Grzegorz Sroka, 2009-02-11


Andrychowianie wygrali we wtorek z Fablokiem Chrzanów 1:0. Zdobywcą jedynego gola został chrzanowianin Przemysław Knapik, grający w barwach Beskidu od półtora roku. Mecz rozegrano na sztucznym boisku w Katowicach-Szopienicach.


Grzegorz Sroka, 2009-02-07


W piątek andrychowianie rozegrali w Chrzanowie sparing z Janiną Libiąż. Podopieczni Mirosława Kmiecia odnieśli pewne zwycięstwo nad piątoligowcami, pokonując ich 5:2 (3:0).


Grzegorz Sroka, 2009-02-07


Na sztucznej murawie w Bytomiu, grający w słabszym zestawieniu niż wczoraj przeciwko libiąskiej Janinie andrychowianie, ulegli Polonii ME 2:9 (1:3). Drużyna w swoich przygotowaniach do rundy wiosennej włącza wyższy bieg.


Grzegorz Sroka, 2009-02-07

Czy Kamil Wójcik (pierwszy z lewej) zasili drużynę Beskidu?

W przerwie zimowej klub planuje związać się z zawodnikiem, a może nawet dwoma zawodnikami z zewnątrz, którzy mieliby wnieść coś nowego do zespołu. Od dłuższego czasu przebywa na testach 27-letni napastnik Mateusz Płonka, który występował ostatnio w czwartoligowym LKS Czaniec. Kilka dni temu dołączył do zespołu młody stoper z drugoligowego GKS Tychy - Kamil Wójcik (na fot. pierwszy z lewej). Zwrócił on uwagę szkoleniowca podczas turnieju halowego, który został rozegrany w styczniu w Andrychowie. Również sam zawodnik z chęcią przystał na propozycję sprawdzenia się w Beskidzie, doceniając świetną atmosferę wokół klubu, która była wyraźnie widoczna w czasie styczniowej imprezy. Póki co, rosły defensor przebywa w Andrychowie na testach. Klub z Tychów dał mu zielone światło.


Grzegorz Sroka, 2009-02-06


W sobotę 7 lutego piłkarze Beskidu zmierzą się na sztucznej murawie w Bytomiu z miejscową Polonią ME. Będzie to już czwarty w tym roku sparing andrychowian na dużym boisku. Do tej pory podopieczni Mirosława Kmiecia odnieśli jedno zwycięstwo (z Halnym Andrychów) i dwie porażki (z Koroną Kielce i Wisłą Kraków ME). Obecnie Beskidowcy pracują na obozie dochodzeniowym, w czasie którego treningi odbywają się trzy razy dziennie.
Test-mecz w Bytomiu rozpocznie się o godzinie 12:00.


Grzegorz Sroka, 2009-01-31


W sobotę andrychowianie zmierzyli się na sztucznej murawie w podkrakowskich Skotnikach z zespołem Młodej Ekstraklasy Wisły Kraków. Będący w trakcie wyczerpującego okresu przygotowawczego piłkarze Beskidu, nie zdołali utrzymać korzystnego rezultatu, przegrywając 1:6 (1:2), ale grający trener Mirosław Kmieć jest po tym sparingu zadowolony.


qfl, 2009-01-28


Domeną Grupy Ultras Beskid jest to, że nie stoi w miejscu, tylko stara się ciągle rozwijać. Między innymi w tym celu wydawane są kolejne gadżety z logo klubu. Najnowszymi przedmiotami są kalendarze na rok 2009 i nowość - smycze. Są one przeznaczone dla wszystkich, niezależnie od wieku, czy płci. Na pewno takie przedmioty mogą być oryginalnym prezentem, czy gratką dla kolekcjonerów pamiątek związanych z andrychowskim klubem.


Grzegorz Sroka, 2009-01-24


Po okresie meczów noworocznych i towarzyskich halowych turniejów przyszedł czas na rozpoczęcie poważnych przygotowań przed rundą wiosenną IV ligi. Andrychowianie już w sobotę rozpoczną serię ośmiu meczów sparingowych, w większości z wyżej notowanymi rywalami. Na pierwszy ogień poszła Korona Kielce, która ograła andrychowian 2:5.


Grzegorz Sroka, 2009-01-18

Gdzie znajdzie się miejsce na tak ogromne trofeum?!

Mamy świetne wieści z Wiednia! Piłkarze Beskidu podczas trzeciego już pobytu w stolicy Austrii odnieśli spory sukces. Andrychowianie wygrali halowy turniej piłkarski wiedeńskiej ligi polonijnej. Tryumf świętowali później w jednej z miejscowych dyskotek...

Kilka zdjęć z wyjazdu - kliknij tutaj.


 «    77    78    79    80    81    » 

WYNIKI SPOTKAŃ
Hutnik Nowa Huta

3:2

Beskid Andrychów
Hutnik Nowa Huta Beskid Andrychów

relacja     terminarz

Hutnik Nowa Huta   3:2   Beskid Andrychów

NAJBLIŻSZE
Brak ostatniego spotkania
1970-01-01 01:00


TABELA LIGOWA
OSTATNIA GALERIA
SPONSORZY KLUBU
http://bsandrychow.pl
http://www.techsterowniki.pl/
http://www.pawbol.pl
http://www.czarnygron.pl/
http://www.kama-andrychow.com/
http://www.parkhotellyson.pl/
http://www.ogniochron.eu
http://www.zwik.andrychow.pl/
http://www.andrychow.eu
http://www.puhjurczak.ig.pl/
SPONSOR STRONY

SPONSORZY

Grupa wspierająca VIP

';
http://bsandrychow.pl
http://www.techsterowniki.pl/
http://www.pawbol.pl
http://www.czarnygron.pl/
http://www.kama-andrychow.com/
http://www.parkhotellyson.pl/
http://www.ogniochron.eu
http://www.zwik.andrychow.pl/
http://www.andrychow.eu
http://www.puhjurczak.ig.pl/