AKTUALNOŚCI

 «    77    78    79    80    81    » 

(gs), 2008-11-05


Uwaga typerowicze!
Przed Wami ostatnia kolejka rundy jesiennej. Sytuacja w czubie tabeli jest bardzo napięta. Nikt nie może być jeszcze pewny miejsca na podium. Chcemy jednak przypomnieć o kilku zasadach, które mimo, że są ujęte w Regulaminie, warto wyraźnie podkreślić.
Po pierwsze: w przypadku jednakowej ilości punktów, bierze się pod uwagę liczbę "zwycięstw", czyli poprawnie wytypowanych wyników. Jeżeli i ona jest taka sama, o miejscu w klasyfikacji zadecyduje losowanie.
Po drugie: Ksywki osób, które zajęły premiowane nagrodami miejsca w Lidze Typerów, zostaną ogłoszone w specjalnym newsie, charakteryzującym się zieloną grafiką; dokładnie taką, jaką widzicie, czytając tę wiadomość.
Po trzecie: Osoby wymienione we wspomnianym newsie zobowiązane są wysłać na adres g.sroka@op.pl (uwaga, koniecznie z tego samego adresu, który podały przy rejestracji - w przeciwnym wypadku gracz zostaje zdyskwalifikowany) swoje dane osobowe wraz z dopiskiem:
Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji założeń konkursu "Liga Typerów".

Niedopełnienie którejś z tych formalności będzie równoznaczne z rezygnacją z udziału w Lidze Typerów i nagrodzony zostanie kolejny najwyżej sklasyfikowany gracz.

Przypominamy, że Regulamin Ligi Typerów dostępny jest cały czas na stronie w dziale "Sektor Kibica", po kliknięciu w banner reklamujący Ligę Typerów albo po kliknięciu w ten link.
Powodzenia!


Dziennik Polski, 2008-11-04


Beskid Andrychów wygrał w Wadowicach ze Skawą 1-0 (1-0) nie tylko czwartoligowe derby Podbeskidzia, ale także bój o pozycję wicelidera. Podopieczni Mirosława Kmiecia mają teraz trzy punkty przewagi nad wadowiczanami.


NS, 2008-11-03


Przyszedł czas, by zapoczątkować nową tradycję. Jako, że większość z nas, kibiców, czuje silną tożsamość narodową, identyfikuje się ze swoim ojczystym krajem postanowiliśmy uczcić pamięć poległych podczas I oraz II wojny światowej żołnierzy, którzy przelali krew za Polskę. Pomysł ten narodził się na dzień przed dniem Wszystkich Świętych.


(gs), 2008-11-02Nie ma wątpliwości, który zespół króluje w okolicy. W derbach Podbeskidzia znów górą okazali się andrychowianie, którzy "władcami powiatu" są od kwietnia tego roku, kiedy to ograli Skawę (także na wyjeździe) 2:0, w finale okręgowego Pucharu Polski. W słoneczne popołudnie na wadowickich Błoniach emocji również nie zabrakło. Jak przystało na derby, widzowie, którzy stawili się w liczbie niemal tysiąca, finezyjnej piłki nie obejrzeli. Było mnóstwo walki, zaciętości i (tradycyjnie) wyzwisk pod adresem obu klubów.


Dziennik Polski, 2008-11-01


Nadchodzący piłkarski weekend elektryzuje kibiców na Podbeskidziu. Starcie wadowickiej Skawy z Beskidem Andrychów to nie tylko derby, ale także konfrontacja trzeciej ekipy, podejmującej wicelidera.


koofel, 2008-10-31


Pojedynek wicelidera Beskidu Andrychów z zajmującą trzecie miejsce w tabeli wadowicką Skawą to z pewnością hit 16. kolejki spotkań w IV lidze i największe wydarzenie w rundzie jesiennej. Od 29 października 2005 roku w powiecie niepodzielnie rządzą andrychowianie, kiedy to pokonali wadowiczan 2-0.


NS, 2008-10-29


Przed nami najważniejsze spotkanie tej rundy, zarówno pod względem kibicowskim, jak i piłkarskim. Beskidowi przyjdzie w Wadowicach zmierzyć się z miejscową Skawą w walce o pozycję wicelidera tabeli IV ligi. Mecze pomiędzy obiema drużynami już od lat elektryzują fanów obu zespołów. Nie inaczej będzie tym razem.

_________________________________________


Są jeszcze miejsca do zarezerwowania! Opłatę za wyjazd należy uiścić do piątku. Zbiórka na wyjazd odbędzie się pod stadionem o godzinie 11:00. Koniecznie trzeba zabrać ze sobą dowód tożsamości.
Szczegóły na www.aksbeskid.pl/forum

_________________________________________Dziennik Polski, 2008-10-28


ANDRYCHÓW. Historia lubi się powtarzać. Beskid po raz drugi rozgromił rywala, "rozstrzeliwując" go na początku drugiej połowy. Tym razem padło na Limanovię.

Beskid Andrychów wciąż niepokonany na własnym boisku. Tym razem rozgromił beniaminka IV ligi, Limanovię Limanowa 5-2 (0-0), rozstrzygając spotkanie na początku drugiej części, kiedy klasycznego hat tricka w ciągu siedmiu minut zaliczył Dariusz Fryś.


Kondi, 2008-10-26

Juniorzy starsi:
LKS Orzeł Wieprz 2:1 AKS Beskid Andrychów (1:1)
0:1 Marcin Stuglik 12'
1:1 16'
2:1 81'
AKS Beskid: 25. Kamil Syty - 6. Miłosz Kudłacik, 3. Marcin Jamróz, 2. Damian Mrzygłód, 8. Dawid Panek - 9. Mateusz Kozak, 17. Marcin Ludwikowski, 10. Robert Konopczak (45', 11. Paweł Leśnik), 7. Marcin Stuglik - 14. Mateusz Penkala, 13. Maciej Walaszek

Juniorzy młodsi:
LKS Orzeł Wieprz 0:8 AKS Beskid Andrychów (0:4)
0:1 Michał Adamus 4'
0:2 Tomasz Gajczak 6'
0:3 Kamil Kozłowski 22'
0:4 Michał Adamus 34'
0:5 Tomasz Gajczak 48'
0:6 Kamil Młynarczyk 49'
0:7 Kamil Kozłowski 51'
0:8 Bartłomiej Galos 54'
AKS Beskid: Jakub Witkowski - Tomasz Kadela, Piotr Sobala, Konrad Kotlarski, Tomasz Wójcik - Kamil Młynarczyk, Szymon Wandzel (54' Piotr Gaszman), Bartłomiej Galos, Kamil Kozłowski - Michał Adamus (41' Tomasz Smiłek), Tomasz Gajczak (55' Miłosz Bartosiewicz)


(gs), 2008-10-26


Skawie Wadowice nie udało się wywieźć kompletu punktów z trudnego terenu w Szczyrzycu. Bezbramkowy remis z Orkanem spowodował, że Beskid przeskoczył Skawę w tabeli i to andrychowianie są obecnie wiceliderami rozgrywek.
Stało się tak, gdyż zespoły te nie grały jeszcze meczu pomiędzy sobą, a wówczas bierze się pod uwagę ogólny bilans bramek. Beskid pochwalić się może rewelacyjnym stosunkiem piętnastu goli na plus. Andrychowian czeka zatem co najmniej tydzień wiceliderowania w tabeli małopolskiej IV ligi.


 «    77    78    79    80    81    » 

WYNIKI SPOTKAŃ
Beskid Andrychów

0:0

Poprad Muszyna
Beskid Andrychów Poprad Muszyna

relacja     terminarz

Beskid Andrychów   0:0   Poprad Muszyna
Granat Skarżysko-Kamienna   5:0   Wolania Wola Rzędzińska
Wisła Sandomierz   4:0   Partyzant Radoszyce
Wisła II Kraków   4:1   Poroniec Poronin
Unia Tarnów   1:0   MKS Trzebinia-Siersza
Korona II Kielce   4:1   Wierna Małogoszcz
Soła Oświęcim   2:1   Łysica Bodzentyn
KSZO Ostrowiec Świętorzyski   2:2   Hutnik Nowa Huta
Garbarnia Kraków   1:0   Czarni Połaniec

NAJBLIŻSZE
Beskid Andrychów

VS

Czarni Połaniec
Beskid Andrychów Czarni Połaniec
2014-10-25 14:00

Beskid Andrychów   -   Czarni Połaniec

TABELA LIGOWA
OSTATNIA GALERIA
SPONSORZY KLUBU
http://bsandrychow.pl
http://www.techsterowniki.pl/
http://www.pawbol.pl
http://www.kompletplus.pl/
http://www.czarnygron.pl/
http://www.kama-andrychow.com/
http://www.parkhotellyson.pl/
http://www.ogniochron.eu
http://www.zwik.andrychow.pl/
http://www.andrychow.eu
http://www.puhjurczak.ig.pl/
SPONSOR STRONY