AKS Beskid Andrychów
AKTUALNOŚCI

 «    77    78    79    80    81    » 

qfl, 2009-01-28


Domeną Grupy Ultras Beskid jest to, że nie stoi w miejscu, tylko stara się ciągle rozwijać. Między innymi w tym celu wydawane są kolejne gadżety z logo klubu. Najnowszymi przedmiotami są kalendarze na rok 2009 i nowość - smycze. Są one przeznaczone dla wszystkich, niezależnie od wieku, czy płci. Na pewno takie przedmioty mogą być oryginalnym prezentem, czy gratką dla kolekcjonerów pamiątek związanych z andrychowskim klubem.


Grzegorz Sroka, 2009-01-24


Po okresie meczów noworocznych i towarzyskich halowych turniejów przyszedł czas na rozpoczęcie poważnych przygotowań przed rundą wiosenną IV ligi. Andrychowianie już w sobotę rozpoczną serię ośmiu meczów sparingowych, w większości z wyżej notowanymi rywalami. Na pierwszy ogień poszła Korona Kielce, która ograła andrychowian 2:5.


Grzegorz Sroka, 2009-01-18

Gdzie znajdzie się miejsce na tak ogromne trofeum?!

Mamy świetne wieści z Wiednia! Piłkarze Beskidu podczas trzeciego już pobytu w stolicy Austrii odnieśli spory sukces. Andrychowianie wygrali halowy turniej piłkarski wiedeńskiej ligi polonijnej. Tryumf świętowali później w jednej z miejscowych dyskotek...

Kilka zdjęć z wyjazdu - kliknij tutaj.


Grzegorz Sroka, 2009-01-10


Dobiegła końca I edycja Beskid Cup. Tryumfatorem okazał się zespół GKS Tychy, który wygrał wszystkie swoje mecze. Druga była Sandecja Nowy Sącz, a na najniższym stopniu podium uplasował się andrychowski Beskid. Czwarte miejsce zajęła GKS Janina Libiąż, a tabelę zamykała Cracovia ME. W sobotę najważniejsza była jednak osoba Łukasza Tomy ("Bacy"), dla którego ten charytatywny turniej zorganizowano.

Album zdjęć z turnieju - kliknij tutaj.


Grzegorz Sroka, 2009-01-03

K. Kokoszka (w środku) to teraz łakomy kąsek na rynku transferowym

Trzydziestojednoletni obrońca/rozgrywający/napastnik Krzysztof Kokoszka od 1 stycznia nie jest już piłkarzem Beskidu. Klub za porozumieniem stron rozwiązał z nim umowę. - Odejście Krzyśka jest dla mnie bolesne - mówi grający trener Beskidu Mirosław Kmieć.


Grzegorz Sroka, 2009-01-03

W najbliższą sobotę (10 stycznia) na hali przy Gimnazjum nr 1 w Andrychowie zostanie rozegrany turniej charytatywny "Gramy dla Bacy". Udział wezmą: Cracovia ME, Sandecja Nowy Sącz, GKS Tychy, Janina Libiąż, Beskid Andrychów. Rozegrany zostanie również mecz "Przyjaciele Bacy" (prawdopodobnie Tomasz Moskała, Igor Kozioł, Łukasz Błasiak i inni) kontra oldboje Beskidu. Turniej rozpocznie się prezentacją drużyn, która odbędzie się o 9:15. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

W rozwinięciu wiadomości szczegółowy program imprezy


sroka, 2009-01-01


Nie jest niczym przyjemnym spędzenie dwóch godzin na przewiewnym obiekcie andrychowskiego Beskidu kilka godzin po powrocie z sylwestrowego balu przy temperaturze oscylującej w granicach minus pięciu stopni. Tradycja jest jednak tradycją i w południe 1 stycznia 2009 roku ekipy Beskidu i Halnego wybiegły na ośnieżoną murawę po raz trzeci, by piłkarsko przywitać Nowy Rok.
Biało-czerwoni ograli swoich rywali zza miedzy 6:1 (2:0), a pierwszą bramkę dla Beskidu w 2009 roku zdobył w 23. minucie meczu szesnastoletni Michał Adamus.

Beskid: Felsch - Kuczaj, J. Adamus, Błachut, Kukuła - Panek, Kmieć, Sobala, Chowaniec - Fryś, M. Adamus oraz Stuglik, Syty.
W galerii obejrzeć można porcję zdjęć z meczu noworocznego


sroka, 2008-12-29


Zgodnie z zapoczątkowaną przed dwoma laty tradycją, w samo południe 1 stycznia Beskid rozegra mecz z Halnym Andrychów. Spotkanie odbędzie się na stadionie przy ul. Kościuszki 1. Przed dwoma laty (na obiekcie Halnego) Beskid wygrał 6:1. Rok temu czwartoligowcy ograli rywali 9:0.


sroka, 2008-12-26


Kiedy tuż obok stadionu miejskiego pełną parą idą prace nad budową zespołu basenów otwartych, również sam obiekt przy Kościuszki zaczyna podlegać modernizacji. Kilkanaście dni temu rozpoczęto przebudowę ogrodzenia. Rozpoczęto od strony osiedla na ul. Kościuszki. Walące się, stare, betonowe ogrodzenie wymieniane jest na zupełnie nowe - wyższe i bardziej estetyczne.
Równolegle trwają prace ogrodzeniowe na położonym kilka kroków dalej obiekcie przy ul. Dąbrowskiego. Już latem otwarty zostanie tam kompleks treningowy, którego gospodarzami są Beskid i Halny Andrychów. Składał się będzie z dwóch boisk. Rozważa się również możliwość wybudowania tam sztucznej murawy o wymiarach 60 na 30 metrów.


Grzegorz Sroka/Nowiny Andrychowskie, 2008-12-21


- To, co zrobili z pomysłu organizacji Klubu Stu panowie Piotr Mazgaj z Mieczysławem Studniarzem, przeszło moje najśmielsze oczekiwania - mówi Mirosław Kmieć - grający trener, członek zarządu Beskidu oraz członek działającego przy nim Klubu Stu, który podrzucił ten pomysł na finansowe wsparcie Beskidu. Po roku działalności można stwierdzić z całą pewnością, że pomysł trafił na podatny grunt. Rozmach z jakim działają organizatorzy Klubu Stu przy AKS Beskid jest niesamowity. Końcem listopada w Park Hotelu Łysoń zorganizowany został bal, na którym bawiło się ponad 100 osób. Wszyscy z Beskidem w sercu.

Galeria zdjęć z imprezy - kliknij tutaj!


 «    77    78    79    80    81    » 

WYNIKI SPOTKAŃ
Wisła Sandomierz

2:1

Beskid Andrychów
Wisła Sandomierz Beskid Andrychów

relacja     terminarz

Wisła Sandomierz   2:1   Beskid Andrychów

NAJBLIŻSZE
Beskid Andrychów

VS

Czarni Połaniec
Beskid Andrychów Czarni Połaniec
2015-08-29 17:00

Beskid Andrychów   -   Czarni Połaniec

TABELA LIGOWA
OSTATNIA GALERIA
SPONSORZY KLUBU
http://bsandrychow.pl
http://www.techsterowniki.pl/
http://www.pawbol.pl
http://www.czarnygron.pl/
http://www.kama-andrychow.com/
http://www.parkhotellyson.pl/
http://www.ogniochron.eu
http://www.zwik.andrychow.pl/
http://www.andrychow.eu
http://www.puhjurczak.ig.pl/
SPONSOR STRONY

SPONSORZY

Grupa wspierająca VIP

';
http://bsandrychow.pl
http://www.techsterowniki.pl/
http://www.pawbol.pl
http://www.czarnygron.pl/
http://www.kama-andrychow.com/
http://www.parkhotellyson.pl/
http://www.ogniochron.eu
http://www.zwik.andrychow.pl/
http://www.andrychow.eu
http://www.puhjurczak.ig.pl/